Savier

Jak často používáte výraz „vole“?

Vole, ty vole.

Odpovědi
Filip84

Jiná odpověď

Snad výraz, ne, Savier? 😅🤓

No, moc často ne, mám širší slovní zásobu a jsem sprostější. 😅 Asi ani každý den ne, ne nutně, tvl! 😈

Rokio

Skoro vůbec

Moc často ne.

Argot používám jen vyjímečně. To samé platí o méně sprostých slovech.

da ny

Skoro vůbec

Toto výrazivo, jsem za své nikdy nepřijala.
Přestože, těch „volů“, kolem bylo dost 😉
Jadrný slovník mi cizí není. Ve zdravotnictví (mezi svými). běžné, asi forma odlehčení/úlevy.
Vůl, za téměř každým druhým slovem, mne u mužů, v mluvě, vždy iritoval.
Z úst žen, mladých žen , to zní ještě hůř.
Ti lidé, jsou pro mně „vidloni“. 😉

Pokud někoho označím za vola (krávu), umocním fakt na tolik,
že daná osoba nemá šanci být jiná 😉

df

Jiná odpověď

To se zeptej Pohlreicha. Já ho nesleduji, ani nevyhledávám, pořady o něm přepínám od té doby, co jsem ho párkrát viděl, je mi protivný, je to nízký ubohý člověk. Ale neuniklo mi jeho vyjadřování.

Syd

Často

Edity

Skoro vůbec

paul1

Skoro vůbec

V mládí to bylo častěji, tam bylo vole vole normálka 🙂 . V součastnosti jsem si všimnul, že hodně dospěláků, i známých osobností používá slůvko voe, nebo ty voe.

Savier

Filip84: A jo 😂 Ráno jsem celkem spěchal, chybička se vloudila. Opraveno.

Filip84

Savier: V klidu: pochopit to šlo! 🤷‍♀️😅

Edity

Vůbec

Filip84

df: On i jako kuchař není nic extra (na to, kolik roků vaří, a kde všude vařil), ovšem jedna věc mu nejde upřít: je to sakra dobrý business man! 🤷‍♀️😎

df

Je to možné