Avatar uživatele
Gestas

Jak často posloucháte doma rozhlas?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, jirka F před 2164 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Myslíš ten vysílaný pozemní sítí vysílačů v ČR? Už 20 let nikdy, pořád stejná hrůza a furtnajednobrdol. Věnuju pozornost výhradně internetovým rádiím z celého světa. Díky tomu jsem snad pořád ještě duševně vyrovnaný.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

To záleží na sousedech a na tom, jestli mám otevřená okna. ;) :D :D
Jinak se už neobtěžuji ani ladit rádio v autě, když třeba odpojím baterku (stejně se to naladí samo).

Z toho co občas vynuceně zaslechu mi přijde, že o nic nepřicházím. :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Shoehardt

Neposlouchám vůbec žádné stanice.
Zato poslouchám často jazz 60 – 70. let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Pravidelně ráno asi od 6.00 do 8.00 h. Poslouchám regionální vysílání, abych se dověděla, co se v našem kraji děje.

Někdy v noci, tzv. Noční linku, když nemůlžu spát. Ale zpravidla u toho usnu. Posluchači volají do rozhlasu a odpovídají – studia se střídají – na položenou otázku. Někdy opavdu děs, nekonečný monolog

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Skoro celý den poslouchám zejména písničky protože při nich se nad sebou člověk i zamyslí nebo zavzpomíná co ho v srdci bolí.

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Denně. Ale internetové stanice, kde se nežvaní, jen hraje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Doma moc ne, ale v autě stále.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radius

Já rozhlas poslouchám, třeba denně od 8:30 do 9 hodin na ČRo Dvojka poslouchám „Jak to vidí“, dále „Káva o čtvrté“, večerní host, „Noční proud“ kolem půlnoci na ČRo Dvojce. Na Kiss rádiích poslouchám Diskopříběh (pá a so večer), dále posloucháme rozhlas v létě na chatě, máme ji na samotě (100m od řeky Berounky), nemáme tam proud, ale to nám nevadí (na koupání a opalování proud nepotřebujeme, topíme v kamnech na dřevo a ještě máme dvouplotýnkový hořák na Pb láhev), posloucháme rozhlasové hry atd, naštěstí mobil tam funguje dobře.

Upravil/a: Radius

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Český rozhlas nikdy. Poslouchám bigbít a heavy metal. A to nepřetržitě.

Upravil/a: GM

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek