Miroslavst

Jaké rádio posloucháte?

Jakou rozhlasovou stanici nejraději posloucháte? Já Černou horu. V práci, v autě, doma, na zahradě-prostě všude kde to jde.

Nejlepší odpověď
quentos

Metuji, ale v novém bydlišti už ji nechytím. Hodně jsem chytal taky jedno francouzsky mluvené švýcarské rádio. To už taky nic. Stejně si radši pustím cédéčko – rádiový DJ se vám prostě za každých okolností nemůže hudbou strefit do momentální nálady ;{)=

Další odpovědi
ten který je

Český rozhlas radiožurnál a Radio beat.

anonym

V podstatě-všechna jsou si podobná.
Když už,tak asi Reginu.

BEAES

Já poslouchám Frekvenci 1, Impuls, rádio Haná.....a jiné. Často to střídám, protože, když poslouchám dlouhodobě jedno rádio, tak mi ty jejch řeči časem lezou na nervy. Nebo spíše ti moderátoři.

Retko

Zadne.

Jahoda

Já poslouchám Evropu 2, Frekvenci 1 a Impuls rádio ;o)

dagry

Já poslouchám Orion a Frekvenci 1, ale střídám to během dne, protože někteří moderátoři mi silně lezou na nervy. A muzika taky, hlavně ty trapárny na F 1. Ty se teda fakt dlouho nedají poslouchat.

Vicki

Rádio Beat a Oldies.

Michal

Kiss,Prahu, v noci Oldies Hity. Nebo poslouchám Evropu,to záleží na náladě.

deny555

Rádio OK.

panenka

já mám ráda radio expres,kiss hady,rádio jih,fan radio,

usteman

Já posloucham Evropu 2 a Rádio 1 tam hrajou ty nejnovější písničky.

iwetax

Frekvenci 1 a ráno poslochám Mareše a Hezuckýho na internetu Evropa 2

afro.minerva

Když už poslouchám nějaké rádio a to nená zas až tak často (tak dva krát tři krát do roka), tak většinou FM plus.

Džanička

Já mám rádio jen ve sklepě,poslouchám hlavně Frekvenci 1.

Gabilka

Evropu 2, City 93,7, Impuls…