HonzikPernik

jak často mýt vlasy (u muže)?

Nejlepší odpověď
Drap

Podle potřeby. Každý má jiné vlasy a každý se pohybuje v jiném prostředí.

Další odpovědi
mosoj

Já už měsíc renovuji plot u rodinného domku. Do renovace je zahrnuto broušení pásovou bruskou. Kdybych si každý den neumyl hlavu tak mně manželka vystěhuje do sklepa.

Asi tak.

lexx

jednou týdně pokud nejsi horník nebo hutník-ocelář u pece, ti se sprchujou ve fabrice denně, prašný prostředí, vysoké teploty…

Mosoj: to není tak špatný nápad pokud si chceš jednou vodpočinout od starý

anonym

To záleží jaký vlasy máš,to není jen tak takhle radit.každej má jiný vlasy.
Ale tady je to vyřešeno:Bier­hanzlova mast na lysinu past.

ReHu

Podle potřeby.
Dnešní šampony jsou již kvalitnější, tak denní mytí vůbec neškodí.

anonym

Když se někomu leskne pleška jako psí kulky na slunci, tak nepotřebuje kondicionér,stačí ranní bílek, který opatrně rozetřete toaletním papírem na vysoké čelo (čelní laloky).

marci1

Záleží na tom, jaké vlasy má – mastné, suché ap. Mastné samozřejmě častěji. 🙂

T'poy Tucker

Záleží na druhu vlasů, ale myslím že tak jednou až dvakrát týdně, podle potřeby.. 😉

motýlemanuel

Přesně tak, záleží to na spoustě věcí. Podle mého třeba i na délce vlasů. Co mám zkušenost, tak delší vlasy potřebují o trochu více péče, než ty krátké. Sám mám teď poměrně dlouhé vlasy a snažím se je mýt víceméně každý den. Trochu mám ale problém s jejich sušením. Jeden ručník na to bohužel nestačí, tak jsem si musel koupit druhý z https://www.e­mako.cz/rucni­ky-2/

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.