zjentek

Jak často měnit povlečení?

Stačí třeba jednou za dva měsíce když je člověk čistotný koupe se nepotí netahá domů vůbec nárazovky a tím pádem mu do něj nikdo cizí ani ne slyntá a tak dále?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Těžká otázka, TĚŽKÁ! 😄
Asi nejkritičtějším (rozhodujícím) aspektem je S KÝM si ho budeš měnit. Každopádně jakmile se ti dělají škrábance na zádech (a při tom spíš sám), tak jsi včasný interval výměny PROŠVIHL! 😉:-D:-D

Další odpovědi
Drap

Každý to má nastavené jinak. U nás cca za dva týdny.

df

Jednou týdně.

Mp2

Záleží, zda na posteli jenom spíš…

Spousta lidí na ni sedí, leží a koukána televizi.. např. nějácí zaměstnanci na ubytovnách, obyvatelé garsonek, kteřį gauč z 90% nemajį

Já na posteli jenom spím a měním to vżdy po 4–5 dnech…

V zimě je to zbytečné, ale v létě, kdy se kolikrát v noci potíš bych tam dal nějákou tenkou deku a na to teprve prostěradlo
.

V podstatě bych často měnil jen prostěradlo a povlečení polštáře…
Já místo peřiny má tenkou deku a tu peru v podstatě pořád, … Hlavne ale prosteradlo

cappuccino

Jelikoz telo shazuje odumrele bunky, kterymi se zivi roztoci, musi byt u tebe v posteli dost narvano!
Doporucila bych zkratit interval!

da ny

Pokud člověk (zejména muži), spí v nočním prádle, stačí 1×, za 14 dní, až 3 týdny.
Jinak podle potřeby.
Ideálně, každý týden.
Ženský pot není tak agresivní (ph) a tolik nepáchne. Pokud spí v nočním prádle, ,
i 3 týdny, pak stačí.