Aquamen

Jak často koupat kočku?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je dobré koupat kočku přes rok? Bydlím na vesnici a kočka chodí ven a domů,, mám jí půl roku a ještě jsem jí nekoupal, na internetu jsem se dočetl že 1–2× ročně stačí a to jen když je od bahna nebo je prostě špinavá.

Nejlepší odpověď
GM

Kočka se neušpiní tak, aby bylo nutné ji koupat, očistí se sama. Pokud chodí ven, je nutné ošetřit ji přípravkem proti blechám a klíšťatům – spot-on. Jestli ji chceš vykoupat, pořiď si nejdříve brnění a pořádné silné kožené rukavice, ani ty možná nepomůžou. A počítej s tím, že tě pak nebude mít ráda. 😁

Další odpovědi
Jako Vůbec

Nekoupat.
Kočky se myjí samy.
My jich máme 5 a už víc jak 10 let jsme je nekoupali. Vyjímkou je kocour s chronickým průjem a i toho koupeme jen když má po*ranou p*del a od pasu dolů.
Kočky jsou teritoriální a potřebují se cítit, mohlo by se vám stát že vám potom začnou značkovat..Nehledě na to že kočka je stvoření mstivé,takže bacha.
Proti blechám atd se u veterináře dá koupit tableta. Funguje tak že kočičí krev je jedovatá pro klíštata blechy apod.takže jakmile kočku štípnou tak zemřou. Oproti kapce za krk naprosto nesrovnatelně úžasná věc.

jáára

Dvakrát denně…

Michala11

Prosím nekoupat! Bude trvat dlouho, než Vám to odpustí.
Pokud je kočička nemocná, nebo hodně stará a nezvládá se očistit sama stačí vlhký hadřík a vyčesat chlupy.

elkon

Tak jste si odpověděl sám.

zjentek

Kočku proboha NEKOUPAT (ěžiši bůh vás opatruj).

EKSOT123

Jáára, tak to se ti asi nebude líbit tohle selfíčko:
https://www.y­outube.com/shor­ts/tiS246Vmi14