Avatar uživatele
Aquamen

Jak často koupat kočku?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je dobré koupat kočku přes rok? Bydlím na vesnici a kočka chodí ven a domů,, mám jí půl roku a ještě jsem jí nekoupal, na internetu jsem se dočetl že 1–2× ročně stačí a to jen když je od bahna nebo je prostě špinavá.

Zajímavá 0 před 526 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
GM

Kočka se neušpiní tak, aby bylo nutné ji koupat, očistí se sama. Pokud chodí ven, je nutné ošetřit ji přípravkem proti blechám a klíšťatům – spot-on. Jestli ji chceš vykoupat, pořiď si nejdříve brnění a pořádné silné kožené rukavice, ani ty možná nepomůžou. A počítej s tím, že tě pak nebude mít ráda. 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jako Vůbec

Nekoupat.
Kočky se myjí samy.
My jich máme 5 a už víc jak 10 let jsme je nekoupali. Vyjímkou je kocour s chronickým průjem a i toho koupeme jen když má po*ranou p*del a od pasu dolů.
Kočky jsou teritoriální a potřebují se cítit, mohlo by se vám stát že vám potom začnou značkovat..Nehledě na to že kočka je stvoření mstivé,takže bacha.
Proti blechám atd se u veterináře dá koupit tableta. Funguje tak že kočičí krev je jedovatá pro klíštata blechy apod.takže jakmile kočku štípnou tak zemřou. Oproti kapce za krk naprosto nesrovnatelně úžasná věc.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jáára

Dvakrát denně…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michala11

Prosím nekoupat! Bude trvat dlouho, než Vám to odpustí.
Pokud je kočička nemocná, nebo hodně stará a nezvládá se očistit sama stačí vlhký hadřík a vyčesat chlupy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Tak jste si odpověděl sám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Kočku proboha NEKOUPAT (ěžiši bůh vás opatruj).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
EKSOT123

Jáára, tak to se ti asi nebude líbit tohle selfíčko:
https://www.y­outube.com/shor­ts/tiS246Vmi14

Nový příspěvek