Veru2000

Proč má kočka uši dozadu?

Jedna kočka v mém okolí žila s jedním pánem a druhou kočkou ale pán se odstěhoval a kočky dal sousedce jedna kočka zmizela ale ta druhá je vychrtlá
A Stále nosí uši sklopené dozadu
A nemůžu pochopit proč nevíte někdo

Nejlepší odpověď
Drap

Uši položené dozadu

Kočka s takto postavenýma ušima se připravuje k boji. Pravděpodobně se stalo něco, co ji rozrušilo a dalo jí důvod obávat se o svou bezpečnost.

Další odpovědi
ReHu

Chudáci kočindy.
Je to projev strachu.
Asi si u té sousedky nezvykly.

https://cs.m.wi­kipedia.org/wi­ki/Chování_koč­ky_domácí

Aditour

Když má kočka položené uši do zadu, znamená to, že má strach nebo že chce na někoho zaútočit. Skuste v ní projevit lásku nabídněte ji něco chutného a pohlazení by ji také pobídlo.