Viki.D

Můžu vykoupat kočku psím šampónem?

Zdravím,
může nějak uškodit kočce, když při na ní při koupání použiji šampón pro psy?

Nejlepší odpověď
marci1

Domnívám se, že šampon pro psy je pro kočku nevhodný.

Další odpovědi
nyjono

Záleží na to, z jakého důvodu chceš, nebo potřebuješ? kočku koupat.
Obecně vzato není potřeba kočky koupat.

Edison

Když to budeš dělat dostatečně často, stane se z ní kočkopes…

Jako kočka bych Ti asi vyškrábal oči… Jendak kvůli koupání jednoak kvůli srajdě pro psa!

elkon

Bez ohledu na šampón, ti kočka při pokusu o koupání „vyškrabe oči“.

miroslav.bk

Pokud ten sampon neni vyrobcem uvedeny jako vhodny pro kocku, urcite ho na ni NEPOUZIVEJ!, pokud ji nechces ublizit..

Dochy

elkon: To platí jen pro „opravdovou kočku“