Avatar uživatele
Rokio

Jak často duševně nemocný po zásluze skončí navždy v psychiatrické léčebně?

Stává se běžně, že když psychicky nemocný člověk něco provede, zůstane navěky v blázinci?

Ptám se, poněvadž se bojím, abych zrovna já Rokio neskončil napořád v ústavu, protože bych něco spáchal. Jestli bych tam neskončil třeba do důchodového věku.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1278 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
nyjono

Nikdy nebo témř nikdy.
Vždy se po dané době kontroluje aktuální stav pacienta a podle toho se rozhoduje o dalším postupu.
Prodloužení ústavní péče, ambulantní léčba atd.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

V tvém případě bezpředmětná otázka, tebe do pakárny nezavřou, půjdeš rovnou do zoologické zahrady! ;) :)

Už to vidím v barvách: „Pavilon ROKIO“ > hned za pavilonem opic. „A mamíííí, papá ta opička banánky“? ;) :D :D

Takže buď v klidu. :)

Upravil/a: aliendrone

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Stává se to přiměřeně často

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Jestli jsi „magor“, tak se snaž aby k tomu nedošlo. Z těch tvých dotazů zde, to vypadá, že k tomu máš blízko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Rokio,

na spoustu tvých otázek už jsem ti odpověděla, že ústavní léčba není „za trest“, závisí na zdravotním stavu
dotyčného. Z toho plyne, že žádný duševně nemocný člověk nemůže „po zásluze skončit v psychiatrické
nemocnici (mám pocit, že se všechny léčebny přejmenovaly na nemocnice, protože to lépe vystihuje stav věci).

Správně ti odpověděl Nyjono, já dodám, že statistiky bys měl najít na webu ČSÚ.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Bez obav Rokio, government zatím nekontroluje profily zde na odpovědích, bo kdyby jo, tak už se tady svobodně neptáš, to buď vklidujako.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek