Julinka2009

Jak být hezčí? Ve vzhledu?

Nejlepší odpověď
df

Proč chceš být hezčí?

Další odpovědi
zjentek

Tak nejprve by musel existovat všeobecný model krásy. Což neexistuje. Čili nemáš šanci, chápeš?

elkon

Dbát o sebe, případně navštívit zkrášlovací salon na konzultace.

Lgee

Makeup neznáš?

cappuccino

Na svem vzhedu muzes zapracovat. Zacni u hlavy: mas uces a barvu vlasu, co slusi tvemu typu? Porad se s kamaradkou nebo s kadernici. Umis se spravne licit? Nosis modely, co slusi tve postave? Nezapominej na barvy!
A v neposledni rade se nauc chodit vzprimene!
Krasa vychazi zevnitr! Mela bys vystupovat sebevedome a pred kluky i trochu tajemne!
Good luck!

EKSOT123

Trochu sportu, nekouřit, jíst jablka, nedávat na sebe žádný nebo skoro žádný makeup a barvy, vhodné oblečení a všímavost ke druhým, andělsko-dábelský výraz,… Ono na ten vnější vzhled dost působí právě vnitřek, co má člověk v makovici a v srdci.

lucqqaa

Myslím si že jsi určitě hezká taková jaka si. Ale chapu ze by jsi chtela byt krasnějši. Za mě pomáha trochu make upu, denní prochazky, hezkě oblečení a třeba i něaký zajímaví účes. Nebo taky šperky.

Lgee

Akorát až si někoho najdes na vztah tak nečekej že můžeš být jediná kdo někomu může dát kopačky.