quentos

Jak byste si interpretovali verš z písně „Láska“ od Anny K?

verš z písně „Láska“ od Anny K, kde o lásce tvrdí „máš ji, když ji nemáš“? Co je to za nesmysl? Nemůžu si pomoct ani se svou bujnou fantazií. Já tenhle oxymorón spíš beru jako její slabou chvilku při skládání, kdy zrovna nevěděla, co tam roupama dát.

Nejlepší odpověď
anonym

Asi nepodařená myšlenka původem angl. textu „Love Is All Around“.

Další odpovědi
oskar

Takovych pisniček je vic i od jinych zpěvaku,kolikrat to nema ja se řika hlavu,ani patu.