ptáč

Jak byste se zachovali, kdyby jste na vašem pozemku odhalili hlubinný uhelný důl?

Nejlepší odpověď
gecco

Šel bych splakat nad vejdělkem…
Jednak by mi ten pozemek stát ´sebral´ a druhak by se z ospalého venkovského místa stala nádherná uhelná pánev…
😁
Koneckonců – už se o něco podobného těžaři snaží pod Radhoštěm – zatím (ťukyťuk), doufám, marně.

Další odpovědi
Brozma

Záleží na tom, jestli v něm není nějaké nevytěžené uhlí. Pokud by tam nebylo, tak bych ten důl využil jako krycí bunkr. např. kdyby rusové porazili ukrajinu a začali bombardovat česko, tak se tam ukryju. Kdyby v něm uhlí bylo, nahlásil bych to státu a dostal tučnej výdělek. 😉

mosoj

V každém případě důl není tvůj ale státu.

huxa

Dle jeho stavu, jestli by bylo bezpečné v něm chodit, splnil by se mi celoživotní cen mít podzemní bunkr a nikomu o tom neříkal. Jestli by byl vratký, oznámil bych to státu.

putující

Doufal bych, že to neschlamstne zase nějaký Bakala nebo jiný uhlobaran.