bolak

Jak byste se zachovali…

…kdybyste viděli na zemi peněženku, zvedli byste ji, otevřeli ji a šmátrali v ní po dokladech, abyste se podívali komu patří a v tu chvíli by vás někdo, její majitelka – asi 60tiletá stařenka, která si zrovna všimla že jí chybí peněženka spatřila, jak se jí v ní hrabete, začala by řvát „POMÓÓC ZLODĚÉÉJ..“ a rozběhla by se na vás s holí v ruce?

Nejlepší odpověď
Drap

V každém případě bych pro začátek uhl té holi, a potom bych viděl.

Další odpovědi
hanulka11

dneska není v 60 letech stařenka…
promiň …
a já bych peněženku nesebrala …už ze své špatné zkušenosti

johana 56

Zřejmě by se těžko vysvětlovalo,že nejste zloděj,ale nálezce.

venkovan

S holí v ruce? To bych ji ještě stačil utéci.
Ale co z nám v okolí důchodkyně, tak bych šanci utéci neměl. Tak asi vrátit i přesto, že by křičela jako kdyby jí někdo peněženku kradl.

rosinka

Především bych jí řekla, aby mi sdělila své jméno, že se podívám, jestli je to vůbec její. Ke starým se chovám stejně, jako k mladým, protože vím, že často svého věku využívají. A pravda navíc je, že v 60ti je ženská dneska při síle, žádná stařenka.Poradila bych si s ní jedna dvě, kdyby vyrukovala s holí.

DaiWoman

Řekla bych té paní že to je omyl a dala bych jí tu peněženku zpět

lexx

Využil bych svou fyzickou převahu a…utíkal pryč.

anonym

Já jsem taky takový že bych peněženku ze země nezvedl. Co kdyby to byla zkouška z poctivosti? Lest?