jirka F

Jak byste reagovali, pokud byste seděli někde ve městě a viděli, jak tam někdo krade lavičky?

Prostě je dává na povoz traktoru a postupně je krade.

Nejlepší odpověď
briketka10

c) nevšímal bych si toho nic bych neudělal.

Ať si je krade, když je potřebuje..víš kolik stojí nová?
Nevíš, tak vidíš :)

Další odpovědi
quentos

a) zavolal bych okamžitě 158.

… nedělej ty ankety, když neumíš česky… „nevšímal bych si toho nic bych neudělal.“ – co je to za paskvil? „… toho nic…“?

Drap

a) zavolal bych okamžitě 158.

Chybí jiná možnost. 158 bych nevolal ale myslel bych si to, co je logické, že to jsou pracovníci správy nebo údržby města a někam je vezou. Kdo by také šel krást s traktorem?Že?

Hufnágl

c) nevšímal bych si toho nic bych neudělal.

Ba naopak. Pokud by to byla lavička Václava Havla, ještě bych mu pomohl s naložením.

annas

Příspěvek smazán administrátorem.

Hufnágl

Příspěvek smazán administrátorem.

annas

Příspěvek smazán administrátorem.

Hufnágl

Příspěvek smazán administrátorem.