Avatar uživatele
zjentek

Jak byste postupovali v případě, kdy milovaný pes je už relativně starý a už se sám nezvedne na zadní nohy?

Celý svůj život od štěněte prožil s vámi 🤷‍♂️

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Ametyst před 603 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
paul1

Povídal bych si s ním a uklízel po něm až do úplného konce (přizpůsobil bych se situaci)

To jsme zkoušeli, ale zvěrolékař rozhodl o uspání, aby se netrápil. Měli jsme ho 18 let. Teď máme křížence bígla, moc prima pes, má ještě jen 5 let.

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Povídal bych si s ním a uklízel po něm až do úplného konce (přizpůsobil bych se situaci)

Je mi jasné, že pacienti veterinářů nesmějí trpět: veterinář rozhodne o uspání injekcí. To jen pacienti lidských? lékařů si musejí prožít bolest a utrpení až do hořkého konce.

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Spartaboy

Ještě jiné řešení, jaké?

Koupil bych mu téměř zázračný přípravek L-complex od Pana Hricika který pomáhá třeba lidem s cukrovkou aby jim nemuseli řezat nohy a s dalšími potížemi. Zkusil bych možná i Pana Cvrka jestli by mě nepomohl. A dával bych mu hodně lásky a péče.

Upravil/a: Spartaboy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Povídal bych si s ním a uklízel po něm až do úplného konce (přizpůsobil bych se situaci)

Aj pes, s ktorým prežijete jeho život, je priateľ. Pokiaľ sa netrápi bolesťou, aj zvieratá cítia bolesť, je to priateľ, ktorý potrebuje vašu, moju, starostlivosť. A priateľ sa ak už nevládze, neodhadzuje do koša!
Asi mám slabosť na tých psov, ktorých vyhodia „xxx“, nechcem písať ľudia, pretože toto oslovenie si nezasluhujú. Kto chce psa, stačí mu prejsť sa na okraji mesta, pri rieke, po lese a stretne v prvom mesiaci po Vianociach a po vysvedčeniach vyhodených psov. Obdarované deti zrazu zistili, že o psa sa treba starať aj na úkor svojho voľna, zábav s kamarátmi, bez ohľadu na počasie.

Moja prvú havinu som mala iba 17 rokov, pretože nakoniec lekár rozhodol uspať a ďalšia, mala 4 týždne, keď prišla ku mne v lesíku pri rieke, tráva po kolesách auta sa ešte nevystrela, kde ju vyhodili (doslovne), dnes už má 18 rokov. Obidve boli nesprávny darček za vysvedčenie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sameotazky

Ještě jiné řešení, jaké?

Předně bych nenechala dojít situaci tak daleko a léčiva ho mnohem dříve. Co to je za diagnozu „relativně starý a nezvedne se na nohy“ laskave s nim jdi na vteřinu a začni to řešit. Chudák pes.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Povídal bych si s ním a uklízel po něm až do úplného konce (přizpůsobil bych se situaci)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jan Kunčar

Povídal bych si s ním a uklízel po něm až do úplného konce (přizpůsobil bych se situaci)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Samé otázky, tyhlety rady si můžeš vyzkoušet osobně třeba i se starým člověkem, ještě dříve, než je z něj ležák. Pak napiš, jak se ti dařilo 👍

Avatar uživatele
Spartaboy

Další možností je poprosit anděly a Boha o pomoc. Ale to není možnost pro lidi kteří tomu nevěří nebo je jim něco takového k smíchu. V knize od Doreen Virtue Andělé je případ kdy andělé zvíře vyléčili. Nechci dělat reklamu ale pomoci a poradit tak snad to nesmažou. Chci dnes taky anděly poprosit o pomoc.

Avatar uživatele
zjentek

Spartaboy, tak Cvrk, jo? Bylo by dobrý zanést čokla do tý jeho pyramidy z plachty? Já ti nevím… psík by to nemusel správně vnímat. Teď vážně, jestli se tady ze mě budeš dělat švandu… 🤪🤪🤪, neser!

Nový příspěvek