Rokio

Jak byste definovali odpověď, která není hloupá?

Podle mě se jedná odpověď, která tazateli něco přinese. Odpověď, která tazateli nic nepřináší, považuji za hloupou. Příkladem hloupé odpovědi, je podle mě odpověď, kdy odpovídající tazateli neodpoví, ale řekne, že je to blábol nebo tazatele jinak uráží. Toto jsou zbytečné odpovědi.

Co si myslíte o mojí definici? Máte vlastní defini chytré odpovědi? Pokud ano, podělíte se o ní?

Nejlepší odpověď
Drap

Přínosná, chytrá, vyčerpávající
Na hloupou otázku nejde většinou dobře odpovědět.

Další odpovědi
elkon

Na primitivní dotaz nemůže být jiná odpověď, než taková, která tomu odpovídá. Když je to blábol, tak je to tak. Že to někdo opakovaně nepochopí a neustále pokračuje ve stejném duchu, tak je to jeho problém a svědčí to o jeho intelektu. Zbytečné jsou právě takové nesmyslné dotazy, kterými možná tazatel pouze nahání body.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.