autacek

Jak byste chtěli, aby dopadlo vyšetřování kauzy Čapák?

Nejlepší odpověď
dubraro

Pravdivě a spravedlivě.

Další odpovědi
Drap

Osobně mě je úplně jedno jak to dopadne.Proč bych měl chtít takové či jiné řešení? Dopadne to tak, že vlk s nažere a koza zůstane celá. Pokud bude Babiš v politice, tak se budou vytahovat a tvořit stále nové a rozšířené kauzy. V případě že odejde, tak se vše uklidní a výsledek nebude žádný.

hapiky

Pokud se Babišovi u soudu prokáže vina, měl by 50mil. vrátit, a dostat pokutu dalších 50mega. Pro výstrahu všem!

Kryšpín

Jakkoliv, šlechta zůstane šlechtou, obyčejný člověk obyčejným a neobyčejný přídržtaška a spol se vrtne tam, kde se opět dá něco loupnout

Edison

Nemám rád ANO, tím méně Bureše. Bureše zavřít, prachy vrátit. Dělat víc smysl nemá, ptz jestliže by byly nové volby, stejně by to ANO zase vyhrálo.

Smackdown

Peníze vládnou, Babiš jich má hodně, a nic se dít nebude, každej je Skorumpovanej.

aliendrone

Definuješ to dost vágně, tudíž mi to otevírá možnosti chtění přímo obrovské! Takže já bych chtěl, aby…

  1. Parlament, Senát, Úřad vlády, ústředí všech parlamentních stran, hrad a pár dalších institucí nenadálým přepadem simultánně obsadily jednotky OSNAZ (popřípadě gestapa apod. – vyber si dle osobních preferencí, každopádně to musí být na slovo vzatí odborníci) ;)
  2. Po zajištění prostorů provedli komplexní bleskovou personální očistu, nejlépe v prostoru spalovny Malešice či podobně vhodném místě.
  3. Následně vyklidili naše území s příslibem, že pokud to bude potřeba, tak s kdykoliv vrátí. ;) :D :D

No, když ale opusím říši snění, tak budu rád, když to dopadne jak píše Drap – vlk se nažere a koza zůstane celá (vím, je to o ničem, ale alespoň se to snaží o zdání existence nějaké spravedlnosti). Bohužel dle posledních zkušeností/zavedené praxe se nedočkáme ani toho, spíš to celé odezní/vyšumí do ztracena, takže koza zůstane pochopitelně celá, ale chudák vlk zůstane hladový. Will see! ;) :D :D