Avatar uživatele
WordPress

Jak by se vám líbil mobil s Androidem, který má mechanickou klávesnici s písmeny?

Zde je odkaz na video v češtině
https://youtu­.be/a56d_VATDBY

Zajímavá 0 před 322 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Nepotřebuji.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Taková kombinace mi připadá nesmyslná. Obrovská bedna s malou obrazovkou. Mně připadá zajímavější Unihertz Atom. Malý odolný mobil s Androidem dává větší smysl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Nehodlám ztrácet čas tím videem, ale představu mám. Kdysi jsem vyhledával mobily právě s mechanickou klávesnicí. Ale po pravdě po zkušenostech, ač mechanická klávesnice má některé výhody (chtěl jsem mít možnost nejít klávesu hmatem), musím uznat, že má také nevýhody (ty miniatury mívají ke spolehlivé mechanické klávesnici hodně daleko). Takže už jsem se smířil s virtuální klávesnicí a pro většinu úkolů hodnotnější aspekt – větší displej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petrph

No, jak je i v článku zmíněný, je to s tou klávesnicí dost podobný starším modelům Blackberry. Takže pro jejich uživatele – a pokud by chtěli přejít na Android, by to nějaký užitek mělo.
Jinak asi ne, sama ta mechanická klávesnice zabírá a napořád tak třetinu výšku mobilu – o to je pak menší samotnej displej. Čili pak je lepší si pro svůj mobil nainstalovat z Google Play nějakou ale opravdu velkou virtuální klávesnici a s tou se bude psát stejně dobře…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek