pn65

Jak by se dala teď v karanténě sehnat rybářská povolenka?

V lednu jsem odevzdal sumař a povolenku, ale nekoupil jsem novou na tento rok, šel jsem si akorád zařídit rybářský lístek.

Odpovědi
Hufnágl

Co vím, tak u nás, na Vysočině, konkrétně Želivský rybářský svaz do odvolání neúřaduje.

Edison

To je zbytný úkon. Věř, že ti ji nikdo nevydá. I na zbraňových ouřadech fungují jen na dálku a jen bro nezbytné úkony. Dokonce nebudou pokutovat nedodržení oznamovacích lhůt, lhůt pro žádosti a podobně.