Super guy

Jak by probíhala druhá světová, kdyby se Němcům podařilo dobýt Sovětský svaz?

Nejlepší odpověď
led

Na tom si po vojenskej stránke vylomilo zuby veľa dobyvateľov sveta. Aj Hitler.

Ale v súčasnosti pri súčasnom boji o bohatsvo štátov bývalého Sovietskeho zväzu sa podaril
základný 1.krok – rozbiť celistvostvosť štátu na jednotlivé štáty a štátočky.
2. krok – vyhrotením národnostnými vzťahmi rozdrobiť spolupatričnosť k spoločnému štátu.
3. krok – premenou centrálneho hospodárstva na roztrieštené hospodárstvo kapitalistického typu
4. krok – pohltenie národného hospodárstva nadnárodnými spoločnosťami – v súčasnosti prebieha

Další odpovědi
Edison

Kdyby byly v prd… ryby… nesmyslná otázka. To nikdo neví.