Mekel

Jak byste tohle řešili?

Dobrý den, potkala jsem partnera na seznamce. Včera jsem se ho ptala, jak to s těmi seznamkami má. Já jsem se přiznala, že ještě účet mám, že to smažeme nějak společně.
Partner mi řekl, že nemusím mít starost, že od naší první schůzky na seznamky nepáchl. Já vím, že to není pravda. V úterý byl na jedné online a včera byl asi 3 hodiny online na jedné, o které mi neřekl.
Dnes jsem se dívala a na všech zrušil účty.

Jak by jste se na to dívali? Přijde vám to od něho hloupé?

Jak by jste tohle řešili?

Odpovědi
elkon

Za prvé, má-li to být česky, tak byste, nikoli by jste. A za druhé, seznamky bych nikdy nepoužil a proto bych se tím nezabýval. Tak bych se na to díval, mám-li odpovědět v duchu dotazu..

Ametyst

Prostě ukončil ostatní vztahy a vyhrála jste. To není vůbec špatné.

plebs

Rozloučil se s milenkou, ovšem zda jste neporušila lidská práva špehovat mu v počítači.

zjentek

Co je na tom u vás divnýho? Přece kdyby se tak nechoval, nejspíš byste se minuli – ani bys jej nepotkala.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.