zjentek

Jak budou vnoučata adoptovaných dětí z reg. partnerství správně nazývat svý pra-pra"rodiče"?

Pradědečku jedna a pradědečku dvě?

V těchto záležitostech soudy ještě jistě rozhodovat nemohly, takže nebude ani precedens, kerýho by se chytly, ale necítíte v podobném oslovování už dnes cosi protiústavního? Nebude potřeba k vůli homosexuálů zasahovat do Ústavy ČR?

Keplere, biologicky OPRAVDU budou? ;O

Nejlepší odpověď
Kepler

Já myslím, že tradičním oslovením dědo a babičko nic nezkazí, na to není žádný recepis. Koneckonců to biologicky opravdu budou. Nebo že by jim nadávali třeba „ty dědku jeden registrovanej!“?

Další odpovědi
led

Myslím, že to necháme na nich. Správne použitie oslovenia nemusí byť len podľa príručky, ale je založené hlavne na ich vzájomnom vzťahu.

Emefej

Lesbabička a homoděda?

autacek

Z menstruace ani hovňouse žádný potomek doposud nikdy nevyrostl a doufejme, že ani nikdy nevyroste, nebudeme-li zasahovat do přírodních zákonů. Adoptované děti by měly vědět, že nejsou jejich pravými dětmi, pokud jim nechceme lhát a chceme jim umožnit nepokřivený pohled na svět. Říkat jim dál strejdo či teto není nic proti ničemu.

marci1

Dědo Franto a dědo Pepo! 🙂

zjentek

Marci1: „Pradědečku, ty jsi gay?“

„Nééééééééééé, PRINCEZNA!!!“

zjentek

Led, tak to se asi hluboce pletete. Jako příklad můžu uvést situaci s MOU Fanynkou, kde VŠE MEZI NÁMI bylo OSM LET založeno ČISTĚ na našem VZÁJEMNÉM VZTAHU a nakonec tento vztah nebyl nikde, nijak a pro nikoho „HLAVNÍ“! HLAVNÍ byly nakonec příručky!!!

led

Určite myslíte vašu štvornohú chlpatú Fanynku s vyplazeným jazykom, ktorá sa na nás všetkých… z obrázku smeje.
Ak sa nemýlim medzi vami a vašou Fanynkou bol určitý vzťah aj bez príručiek, pokiaľ vás oboch nezasiahli práve tie poskrúcané príručky. Tie boli hlavné pre iných, ktorí vás o ňu pripravili, pokiaľ ma pamäť neklame…

zjentek

Paměť vám slouží velmi dobře. Tady na serveru je paměť všeobecně to poslední, s čím by si měli dělat starosti. To není onikání ;) ;) ;)