Ametyst

Jak budou prvňáčci milovat školu s tím povinným šťouráním v nose?

Nejlepší odpověď
Kepler

Budou se na to těšit, pokud se jim to podá zábavnou formou, podle Komenského poučky „škola hrou“. Říkejme tomu NUDLOBRANÍ.

Další odpovědi
orwell

Pokud si vzpomínám, tak šťourání se v nose je jedna z prvních dovedností, kterou se člověk v dětství naučí, dokonce sám bez instruktora. Teď jde jen o to vyměnit prst za špejli. Taky si pamatuji, jak nás ve škole (někdy i doma) při oddávání se tomuto sportu pleskali přes ruku. Jeden z kantorů říkával přistiženému: „Až narazíš na naftu, tak pískni!“ Z některých vytrvalců se stávali i tzv. ochutnávači. Jsou i tací, kterým to vydrželo až do pozdní dospělosti a časem přidali ještě šťourání se v dalším otvoru. Pak je ovšem vhodné důsledně dodržovat pravidlo „pravé ruky“ a neplést si otvory. Co vím, tak všichni přežili, takže bych to nehrotil 🙂

Drap

Stejně jako bez šťourání.

jirka F

Budou si muset zvyknout. A přizpůsobit se, jiná možnost pro ně není.

zjentek

Jak, to nevím, ale nebudou s tím moct udělat nic. Bo nemají občanku, dost rozumu a především znalost zákona, kde jsou často špatně interpretována skutečná (asi ústavní, když ne lidská) práva člověka.

aliendrone

Netuším. Některým to bude vadit, jiní z toho budou mít srandu a budou pobíhat po škole se špejlí v nose for funny, dokud nedostanou třídní důtku (a její náskledné zhodnocení vatiho řemenem ;) :D). Vím, do které kategorie bych spadal já, kdyby mě to potkalo. ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Drap: To může napsat jen bezcitný dospělý chlap.

Drap

To je tvůj názor bez znalosti psychiky prvňáčků.