zjentek

Jak bude v příkladu níže fungovat přenos pachů?

Do lednice dám v jednu chvíli okurkový salát v misce a dříve vakuovanou, načatou mletou kávu.

Přijme okursalát vůni kávy anebo naopak káva přijme vůni ogursalátu?

Věda. Kat. potraviny.

Nejlepší odpověď
marci1

Okurky vyhrají! Káva přijme vůni ogursalátu. 🙂

Další odpovědi
dudu

Když naleješ do 99 litrů slivovice litr nafty vyrobíš si takto hekťák nafty. Proč to nefunguje i obráceně?

zjentek

Vidíš dudu a přesně tohle je důvod, proč mě nemáš rád- ani zde jsem tvou odpověď nepochopil. Omlouvám se, prostě se ti omlouvám, stačí? Tak stačí? Nestíhám, no… Prosím odpověď rozepsat v diskuzi. To jako když si naleju skorohekťák slivovice do auťáka dieseláka, ta normálně jedu? Normálně pojedu? Protože přesně na tohle jsem se ptal. Ty mě zase zkoušíš viď? Jak je to s tím řezením? A nemáš pravdu, že kritiku neunesu… to není pravda, to mně určitě jen tak lichotíš (;

dudu

Ty někdy až příliš filozofuješ a vidíš brouky kde nejsou. Naopak mně současná pozice umožňuje už nebrat život příliš vážně čehož důsledkem občas je, že můj humor se nesetká s pochopením. V tomto případě jsem se např. při pohrávání si s myšlenkou o naftě jen bavil představou o možnosti získat obrácením procesu bečku slivky.