Avatar uživatele
zjentek

Jak bude v příkladu níže fungovat přenos pachů?

Do lednice dám v jednu chvíli okurkový salát v misce a dříve vakuovanou, načatou mletou kávu.

Přijme okursalát vůni kávy anebo naopak káva přijme vůni ogursalátu?

Věda. Kat. potraviny.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, EKSOT123 před 1725 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Okurky vyhrají! Káva přijme vůni ogursalátu. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Když naleješ do 99 litrů slivovice litr nafty vyrobíš si takto hekťák nafty. Proč to nefunguje i obráceně?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Vidíš dudu a přesně tohle je důvod, proč mě nemáš rád- ani zde jsem tvou odpověď nepochopil. Omlouvám se, prostě se ti omlouvám, stačí? Tak stačí? Nestíhám, no… Prosím odpověď rozepsat v diskuzi. To jako když si naleju skorohekťák slivovice do auťáka dieseláka, ta normálně jedu? Normálně pojedu? Protože přesně na tohle jsem se ptal. Ty mě zase zkoušíš viď? Jak je to s tím řezením? A nemáš pravdu, že kritiku neunesu… to není pravda, to mně určitě jen tak lichotíš (;

před 1725 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Ty někdy až příliš filozofuješ a vidíš brouky kde nejsou. Naopak mně současná pozice umožňuje už nebrat život příliš vážně čehož důsledkem občas je, že můj humor se nesetká s pochopením. V tomto případě jsem se např. při pohrávání si s myšlenkou o naftě jen bavil představou o možnosti získat obrácením procesu bečku slivky.

před 1725 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek