jirka F

Jak alespoň trochu eliminovat noční můry?

Už tři dny. Jsem samá noční můra buď se mně zdá že ležím v nemocnici a zvracim tuny krve. Načež po sdělení lékařů ve snu brečím protože mně moc času nezbývá vše se děje v tom snu poté další sen je o tom jak umírají moji blízcí atd.( Dnes se mně zdálo jak mně s oči teče hnis).Jak bych to mohl eliminovat ještě chci říct že si na spaní pustím meditaci.

Nejlepší odpověď
Roman71

Neprodělal jste Covid s nějakým závanějším průběhem? O tom se teď celkem často píše a mluví, že lidé mají po závažnějším průběu onemocnění noční můry.. Mohlo by to s tím souviset.

Další odpovědi
Vendygross

Zkus jestli ti to půjde,úplně přepnou a nemyslet co by se mohlo stát. Že ti někdo umře apod. Koukat na pohádky, vtipné věci před spaním, a nemyslet na nic špatného. Já když jsem byla malá a zdáli se mi špatné sny jako noční můry tak jsem viděla ve filmu (strašidelným) že řekli jedné holčičce která měla ty noční můry, ať si před spaním v hlavě představuje něco hezkého. Tak já jsem to taky udělala a pomohlo mi to.

Filip84

Stejná otázka, jako na Rokia (který je taky pacient s hlavou): chodíš k psychologovi?

Obecně za tím opravdu může být ledasco biologicky podmíněného, třeba i (klidně i nesymptomathické) prodělání té choroby, z koule nevěštím.

Ovšem je vysoce pravděpodobnější, že to souvisí s psychikou a životním stylem. A, sorry, na to nějaký instantní návod není. 🙂

elkon

Zajdi k lékaři.

Kazatel

  1. zkus si zašu..t
  2. přestaň sledovat televizi

Lgee

Heřmánek

7zivotu

Ahoj Jirko,
doporučuji Ti aby sis vyčistil svůj prostor pro spánek – na internetu najdeš plno návodu, prostředků a variant. Např. : bílou šalvěj, palo Santo,… Určitě si kup křišťálek nebo si na poli najdi křemen a dej si ho k posteli. Tvoje noční můry můžou být způsobené více věcmi – v domě máš temnou entitu, provedl si něco špatného (třeba i v minulém životě),nebo tobě se stalo něco špatného…, někdo na tebe vysílá negativní energii (třeba i jen v myšlenkové formě), též můžeš mít noční můry z hororů – pokud na ně koukáš. Před spaním si představuj jak jsi ty a tvoje rodina šťastná a zdravá (čím víc detailněji tím lépe) a dej si teplou vanu se solí (klidně s kuchyňskou).

Lucyfer

Přijmout je… řekla bych. Nebát se jich. Taky mě občas vyděsí, ale spíš mi takové sny připadaly vždy zajímavé… dalo by se v nich najít spousta inspirace pro tvorbu obrazů třeba, komiksů… Ale hlavně je to nějakým způsobem odraz podvědomí. Něco nezpracovaného… sny mluví v symbolech… Zkuste si pořídit snář, možná zjistíte, podle výkladu, že to vlastně není tak děsivé, že to nevěští doslova to, co jste tam viděl…

Bizzeonline

It's been three days. I'm simply a bad dream, I believe I'm lying in the emergency clinic and hurling lots of blood.
Thanks
<a href=„https:/­/bizzeonline.com/in­dex.php“>websi­te development company in Gurgaon</a>

Lucyfer

Možná je to mimo jiné důsledek nerovnováhy v těle… nějaké byliny na to podle mě budou, úprava stravy… mohla by k tomu mít nějaké informace ajurvéda.

Rolotr

Zkusil bych Novo-Passit. Je to bylinný preparát v nízkoprocentním alkoholovém roztoku.