Avatar uživatele
jirka F

Jak alespoň trochu eliminovat noční můry?

Už tři dny. Jsem samá noční můra buď se mně zdá že ležím v nemocnici a zvracim tuny krve. Načež po sdělení lékařů ve snu brečím protože mně moc času nezbývá vše se děje v tom snu poté další sen je o tom jak umírají moji blízcí atd.( Dnes se mně zdálo jak mně s oči teče hnis).Jak bych to mohl eliminovat ještě chci říct že si na spaní pustím meditaci.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Lgee, Ametyst před 619 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Roman71

Neprodělal jste Covid s nějakým závanějším průběhem? O tom se teď celkem často píše a mluví, že lidé mají po závažnějším průběu onemocnění noční můry.. Mohlo by to s tím souviset.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Vendygross

Zkus jestli ti to půjde,úplně přepnou a nemyslet co by se mohlo stát. Že ti někdo umře apod. Koukat na pohádky, vtipné věci před spaním, a nemyslet na nic špatného. Já když jsem byla malá a zdáli se mi špatné sny jako noční můry tak jsem viděla ve filmu (strašidelným) že řekli jedné holčičce která měla ty noční můry, ať si před spaním v hlavě představuje něco hezkého. Tak já jsem to taky udělala a pomohlo mi to.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Filip84

Stejná otázka, jako na Rokia (který je taky pacient s hlavou): chodíš k psychologovi?

Obecně za tím opravdu může být ledasco biologicky podmíněného, třeba i (klidně i nesymptomathické) prodělání té choroby, z koule nevěštím.

Ovšem je vysoce pravděpodobnější, že to souvisí s psychikou a životním stylem. A, sorry, na to nějaký instantní návod není. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Zajdi k lékaři.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kazatel

  1. zkus si zašu..t
  2. přestaň sledovat televizi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lgee

Heřmánek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
7zivotu

Ahoj Jirko,
doporučuji Ti aby sis vyčistil svůj prostor pro spánek – na internetu najdeš plno návodu, prostředků a variant. Např. : bílou šalvěj, palo Santo,… Určitě si kup křišťálek nebo si na poli najdi křemen a dej si ho k posteli. Tvoje noční můry můžou být způsobené více věcmi – v domě máš temnou entitu, provedl si něco špatného (třeba i v minulém životě),nebo tobě se stalo něco špatného…, někdo na tebe vysílá negativní energii (třeba i jen v myšlenkové formě), též můžeš mít noční můry z hororů – pokud na ně koukáš. Před spaním si představuj jak jsi ty a tvoje rodina šťastná a zdravá (čím víc detailněji tím lépe) a dej si teplou vanu se solí (klidně s kuchyňskou).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucyfer

Přijmout je… řekla bych. Nebát se jich. Taky mě občas vyděsí, ale spíš mi takové sny připadaly vždy zajímavé… dalo by se v nich najít spousta inspirace pro tvorbu obrazů třeba, komiksů… Ale hlavně je to nějakým způsobem odraz podvědomí. Něco nezpracovaného… sny mluví v symbolech… Zkuste si pořídit snář, možná zjistíte, podle výkladu, že to vlastně není tak děsivé, že to nevěští doslova to, co jste tam viděl…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bizzeonline

It's been three days. I'm simply a bad dream, I believe I'm lying in the emergency clinic and hurling lots of blood.
Thanks
<a href=„https:/­/bizzeonline.com/in­dex.php“>websi­te development company in Gurgaon</a>

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lucyfer

Možná je to mimo jiné důsledek nerovnováhy v těle… nějaké byliny na to podle mě budou, úprava stravy… mohla by k tomu mít nějaké informace ajurvéda.

Avatar uživatele
Rolotr

Zkusil bych Novo-Passit. Je to bylinný preparát v nízkoprocentním alkoholovém roztoku.

Nový příspěvek