Čecho_slovák

Jak a čím se dají pocuchat nervy?

Nejlepší odpověď
zjentek

Úplně lehce. nEPOSLUŠNÁ DĚCKA, VĚČNĚ ŠPINAVÝ AUTO, DOMA VĚCI NELEŽÍ JAK MAJÍ, žena často mizí a vysvětlení k tomu má přinejmenším podivná, přivezli kox, haldu odkoru, pes furt štěká nezavře ten pysk, neprofesionalita kam šlápneš, nikdo neposlouchá, neúnosný provoz/traffic, špatná tabletka…

Panovačnýmu pocuchají nervy i ti, kteří jen neposlouchají. Tím, že ho jednoduše neposlouchají.

Další odpovědi
Malvína

Moje? Lehce a čímkoli. 🙂 Stačí abych se nedobře vyspala. Ne, vážně… Velice mě irituje odsekávání, neochota, naštvaný ksichty (každej se necítí nonstop fresh, ale nebudu kazit náladu i druhým, no ne?), hodně mi vadí, když se mi někdo montuje do práce, nebo obecně mých záležitostí, to se pak fakt neznám. Jinak vše ostatní v tichosti přejdu a za rohem si zanadávám.

JežíšKristus

Když vám Šoroš ráno nalije do kafe až moc mlíka, to nesnáším. Nebo ráno vyjet autem, a potkat cyklisty.

Viktorie II.

To je jednoduché. Napíšeš někomu pravdu a dotyčná má pocuchané nervy.

Rokio

Když někdo dělá činy, které ti vadí.