dust8

Jak a čím se čistí zašpiněný jemný hadřík, kterým se čistí brýle a různé druhy obrazovek, aniž by ztrácel na kvalitě?

Odpovědi
mosoj

Používej papírové kapesníčky a máš bez starostí. Na WC můžeš použít i kapesníčky zde nalézající se.

Kepler

Hadřík není vhodný, zachycuje se v něm jemný prach, který nemusíš odstranit ani vypráním. Ten pak působí jako abrazivo. Na větší plochy nastříkám Clin (liho-saponátový prostředek) a přeleštím papírovou utěrkou, kterou pak zahodím. Na brejle stačí panapr.