Heřman

Já mám klasický mobil s internetem když přendám SIMkartu do dotykového mobilu půjde internet i tam.

Nejlepší odpověď
arygnoc

určite.
zavoláte operátorovi, poviete, aký máte dotykáč, oni Vám pošú tzv konfiguračnú správu, tú otvoríte, prípadne potvrdíte inštaláciu, vypnete mobil, zapnete mobil a môžete surfovať.
Práca na 5 minút.

Další odpovědi
Michal Kole

Neměl by být problém.

Jen bude potřeba nastavit mobil po HW stránce

vše najdeš na webu tvého operátora

Mapel

SIMka umožňuje jen připojení k síti operátora. Vlastní přenos dat je po nosných frekvencích a jejich počet je dán typem mobilu. Tudíč není problém, jen nakonfigurovat nový mobil.