Avatar uživatele
Henys

Iphone 8 v 2023

Ahoj, má alebo mal niekto z vás Iphone 8?Oplatí sa Iphone 8 ešte dnes? Mne totiž nejde moc o podporu IOS pretože s IOS 15,16 vydržím tak 2–3 roky a ten dizajn sa mi mega páči a vyhovuje mi a mám teraz možnosť kúpiť noví za 300 $ 256gb čo by sa mi u SE nepodarilo: D Vďaka:) Jo a ako je natom baterka?

Zajímavá 0 před 232 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Ahoj, iPhone 8 je stále skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitný telefón za rozumnú cenu. Ak ti vyhovuje jeho dizajn a nemáš problém s IOS 15 alebo 16, potom by som ti určite odporúčal dať tomuto modelu šancu.

256 GB je dosť priestoru pre tvoje súbory a aplikácie, takže v tomto smere by si nemal mať žiadne obavy.

Čo sa týka batérie, životnosť batérie môže byť pre niekoho slabšou stránkou, pretože má kapacitu len 1 821 mAh. Avšak, s primeraným používaním by mala vydržať počas celého dňa. Ak by sa vyskytol problém, výmena batérie nie je nákladná.

Môžeš sa však stretnúť s tým, že tento model už nemá najnovšie funkcie ako napríklad Face ID alebo ultra širokouhlý objektív fotoaparátu, takže ak sú to pre teba dôležité funkcie, môžeš to chcieť zvážiť.

Záverom, je to stále výkonný telefón, ktorý stále môže konkurovať s niektorými novými modelmi na trhu, takže ak hľadáš niečo spoľahlivé, kvalitné a cenovo dostupné, iPhone 8 by mohol byť skvelou voľbou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Star Jeffree

iPhone 8 je stále solídny smartfón, aj keď už nie je najnovší model. Dizajnovo je veľmi podobný SE, ale SE má výhodu výkonnejšieho retro bowl hardvéru, čo môže byť dôležité, ak plánuješ používať telefón dlhšiu dobu.

Avatar uživatele
Xernesta

This helps in increasing brand https://dinosau­rgameoffline.com visibility and recall, creating a sense of loyalty among stakeholders.

Nový příspěvek