Meal

iPhone 7+, nebo Samsung s8+? Který z těchto telefonů je podle vás lepší?

Dobrý den, jdu k vám pro radu.
Má někdo z vás zkušenosti s oběma telefony? Který je podle vás lepší?
Rozhoduji se mezi těmito dvěma a nejsem si jistá. Vím, že iPhone má několik výhod, jako pohyblivé fotky, při ztrátě možnost telefon nalézt, Siri, perfektní rychlost a tak dále. Se Samsungem jsem měla doteď potíže, ale nyní na něj vidím samé dobré recenze.
Prosím o radu, zkušenosti.
Děkuji (:

Odpovědi
autacek

Zkušenost mám opakovaně takovou, že se mi uživatelé iPhone rozplývali nad věcmi, co ten jejich přístroj umí, přitom to byl u Androidu dávno standard. Totéž čiší i z Tvého dotazu, neb patrně nemáš s Androidem valné zkušenosti. A ano, naprostá většina věcí, které jmenuješ, Android zvládá, jen se to jmenuje občas jinak. Také mnozí ocení variabilitu a možnosti instalace dodatečných aplikací z jiných zdrojů, stejně tak jako možnost systém si z gruntu upravit uživatelskou ROM, rootnutím, atd., ale to jsou patrně věci, které jablíčkáři považují za cizí slova.

Můj verdikt je takový, že s S8 neprohloupíš, obzvlášť v porovnání s dnes upadajícím jablkem.

Tw!st

To si musíš vyzkoušet sama jaký systém ti bude vyhovovat. Nejlépe si zajdi do nějaké prodejny a oba telefony si ochmatej a uvidíš. Osobně jsem už 5 let spokojený uživatel iPhonu a za celou dobu jsem si na něj ani jednou nemohl stěžovat, vše funguje jak má a krásně se mi propojuje s iPadem.