sabinaa12344

Iphone 11 nevidí zařízení Bluetooth a Wifi.

Dobrý den,
Již nějakou dobu mám iphone 11, doteď jel bez problému.
Dnes se ale vyskytl problém. Když se snažím připojit na wifi, nebo hledám zařízení bluetooth v okolí, telefon nemůže nic najít, nevidí je.
Neví někdo, čím by to mohlo být? Popř. Kolik bude stát oprava? Telefonům vůbec nerozumím, ráda si nechám poradit.
Děkuji. :)

Odpovědi
mar to

Dobrý den, můžete uvést, co všechno jste zkoušela, abych mohl určit, je nutné vědět, co jste už s tím zkoušela. Jinak bych první zkusil obyčejné vypnutí a zapnutí nebo restart.

elkon

Zkusil bych tovární nastavení. Mohla to způsobit nějaká aktualizace.

sabinaa12344

Dobry vecer,
Telefon jsem zkousela pripojit pres bluetooth na transmitter, bohuzel ho telefon nevidi. To stejne wifi. Zadnou nevidi.
Telefon jsem zkousela vypnout a zapnout, nepomohlo. Dala jsem ho i do tovarniho nastaveni, stale bez odezvy. Tot asi vse, co vim. :)