StreeHonzák

Ifone nebo Nokia ?

Chci se zeptat co je lepši Ifone nebo Nokia 5800
Doplňuji:
Mně se iphone zdá divnej

Nejlepší odpověď
LuciJe

Pokud se Vám iPhone nelíbí, tak Nokia. iPhone je úžasná stylová a dobře vypadající hračka, která má spoustu zajímavých funkcí. V současné době už ale po funkční stránce nejde o nic výjimečného a pokud Vám jde více o funkčnost, než dojem, Nokia 5800 by Vám měla plně vyhovovat.

Další odpovědi
hem

Někdo našel 20 důvodů proč je Nokia 5800 lepší (viz odkaz dole). Mezi ně patří:

  • menší rozměr a váha (o 24g)
  • větší rozlišení (640×360 oproti 480×320 u Iphone)
  • možnost rozšířit paměť
  • větší výdrž baterie
  • extra kamera pro video, videohovory
  • možnost záznamu zvuku
  • FM rádio
  • MMS a lepší práce s SMS
  • rozpoznávání písma

… a především výrazně nižší cena

Zdroj: www.tube5800.com/20-reasons-why-nokia-5800-is-better-than-apple-iphone/

Retko

O iPhonu snim uz nejaky patek, bohuzel je to draha hracicka. iPhonu zadna Nokia nesaha ani po kotniky.

iPhone ma nejlepsi ovladani. Prohlizeni netu je napriklad „zazitkem“, ktery ti zadny jiny pristroj nenabidne.

Pokud vsak uvidis nejake hardwarove soucasti, ktere jsou jinde lepsi a jsou tebou preferovane, pak bych uvazoval. Napriklad blesk a podobny drobnosti.

IDeal

Mám iPhone doma, podle mě nejlepší mobil. Můžete si ho přizpůsobit podle sebe. Stáhnout aplikace na „úplně“ všechno. ICQ, Facebook je zamozřejmost. iPhone je stylovej a takový funkce nemá žádný jiný mobil. Své okolí jistě s iPhonem překvapíte ;)