Pauka9

Idealni zenske chovani?

Chtela bych vedet, jake zenske chovani preferujete? Co by jste na nasem chovani zmenili a co naopak na nem milujete? Ale nebudte zas tak kriticti:D
Dekuji za odpoved:)

Nejlepší odpověď
Fyzik

Dneska je tu každý vtipálek, ale normální odpovědi na normální otázku tu chybí.

Na holce mi přijde nejdůležitější dobré vychování. Když je způsobná, slušná, decentní, umí mluvit, smát se. Při tom všem má svou hlavu a je rozumná. A takovou dnes najít, vychovanou a rozumnou, to není jen tak.
Doplňuji:
A Michale… Říká se PERMANENTKA.

Další odpovědi
Drap

Preferuji přirozené chování a nic bych na něm neměnil

franku

Nesmí být jako žumpa:nasraná nebo vyčerpaná.

Damiana

Ono to musí být oboustranné. Můžeš se chovat jako pravá dáma, pak narazíš na „gentlemana“ se slovníkem jako má třeba franku a je po kulturnosti. Ostré výrazy nepatří do slušné společnosti, protože shazují úroveň toho, který je nepoužívá a jsou mu odporné. Není umění být vulgární, to dokáže kdejaký primitiv, naproti tomu slušné chování, jistý jemnocit pro danou situaci, diplomacie a takt – to každý nedokáže. Mělo by se trvat na slušnosti a nedávat volnost sprostotě. Když se bude na sprosťáka pohlížet všeobecně jako na nekulturního blbečka, který mezi slušné lidi nepatří, buď se „chytí za nos“ a bude snažit a nebo se svým „slovníkem“ nepoleze do společnosti, která ho netoleruje.
Ženy mají úžasný dar právě toho, že jsou ženami. S grácií a nadhledem mohou zvládat a „ovládat“ mužské pokolení. Ale na to, aby muž ženě „ležel u nohou“ – a ještě byl na to hrdý – to musí mít dotyčná setsakra úroveň!

Michal Kole

Pravidělně chodit plavat do bazénu a mít pernamentku, která vyjde levněji rodinný rozpočet.

Zároveň se tam umyje a doma ušetří za vodu.

JennyNicole

Jako holka bych na nás změnila to,že se snadno naštvem a lehce si mezi sebou uděláme nepřátele. Taky se často hádáme kvůli klukům a závidíme si. Už se mi několikrát stalo,že z nejlepší kamarádky se stala „nepřítelkyně“. Prostě za všechno můžou kluci :D Ideální chování je asi aby byla vtipná,středně sebevědomá,slušná a chytrá.