Savier

I moudrý člověk si může dovolit jednou za čas udělat hrubku v textu?

Nebo by se to vůbec stávat nemělo?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Samozřejmě každý chybuje. Moudrý člověk chybu uzná a opraví ji.
Většina lidí, co pravidelně něco píše, je zvyklá si text po sobě přečíst a zkontrolovat, takže hrubky po nich nebývají.

Další odpovědi
da ny

Zcela určitě 😉
Nikdo není dokonalý!
Moudrý člověk, můře být i negramotný (praktická, životní moudrost).

magorvkleci

Ne, moudrý člověk si nemůže dovolit udělat hrubku v textu ani jednou za čas, protože by se zařadil mezi dezoláty, flastence, absolventy VŠŽ a trolly z petrohradských fa­rem.

zjentek

Souzním zde s magorem v klecí, skákat šipky do řití „mocných“ je zde synonymem k bezchybnosti, nezřídka také „oficiální“ vzdělanosti (což pro změnu antonymem k VŠŽ). Stačí si vybrat a slepě/tupě žít. A číst, zejména. A tiše přihlížet všemu, o čem jsme se nedočetli. A nebo dočetli ovšem vyskočila husinka. Děkuju.