Godzilla001

Huawei Ascend P8 Lite, nebo Huawei Ascend G7?

Měla jsem Huawei Ascend P6, se kterým se bohužel něco stalo, a servis to odmítá opravit na záruční list.. .a oprava by byla dražší než celý telefon.......tak si budu kupovat nový. Rozhoduji se mezi Huawei Ascend P8 Lite a Huawei Ascend G7.
Kterému byste dali přednost a proč? :)

  • děkuji :)

Odpovědi
anonym

ani jeden. mě by stačilo, že zklamal jak telefon, tak servis. měl jsem Huawei P7 a po třech letech už mě tak točil, že jsem ho rozlomil vejpůl. design je jediný, co mě na něm dostalo. baterie i když byl jen na občasné volání a sms, tak 2–3 dny. teď mám telefon za poloviční cenu a je v pohodě a rozhodně ne Huawei. na příští crash to stačí a baterka skoro týden