kuřecí

http://store.o­vi.com/conten­t/207433?clic­kSource=publisher+chan­nel&channel=&pos=2 na co mám kliknout abych to stáhla?

Doplňuji:
Stahuji to přes PC a když kliknu na to stáhnout přes počítač tak to nereaguje :/

Nejlepší odpověď
Bedy

Musíte být přihlášena na svém Nokia účtu i v počítači, abyste mohla stahovat.

Další odpovědi
cochee

To asi záleží, na jakém zařízení to stahuješ. Já jsem na PC a když jsem si tvůj odkaz zobrazil, tak mi to napsalo, že k načtení odkazu nemám oprávnění. Když jsem si klikl o úroveň výše na seznam softwaru a něco zvolil, zobrazila se mi stránka, která měla vpravo uprostřed tlačítko „Stáhnout přes počítač.“ Je možné, že stahuješ-li to přímo do telefonu, budeš tam mít jiné tlačítko.