Martina44

Htc desire C – nefunguje mi dotyk na pár místech. Uznají mi opravu?

Mám Htc Desire C a na pár místech displeje mi neeraguje dotyk. Záruka mi končí v září .. Uznají mi opravu? kolik by kdyžtak asi stála? děkuji

Odpovědi
anonym

Čertví, co tomu je a čím je problém způsoben…
No – možná ne přímo čert – ale mně se zrovna zamžila krystalová koule.
😉
Takže – jestli ti uznají záruku nemám tucha.
Případná výměna digitizeru (dotykové plochy) je ve značkovém servisu cca 1600,– Kč (včetně DPH) – pokud jde o tuto závadu.