Avatar uživatele
slipknotak

Hrozí podle Vás světu další světová válka ? S ohledem na dnešní politické a jiné situace…

Same katastrofy a revoluce, amerika a jine nejvyspelejsi staty se pletou do valky v rozvojovych zemich, hospodarska krize, terorismus…jak to tak vypada tak to muze vyvrcholit dalsi svetovou valkou co myslite ? protoze lide jsou nepoucitelni co si budem rikat…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? tom004, suaeda, fcoop, osamělývlk před 4657 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Já si myslím,že ta válka už je,ale není to se zbraní v ruce,ale s penězi!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
DDarent

Bylo by zajmavý kdyby se bojovalo.....
Rusko VS Asie
Evropa VS Afrika
Amerika by byla proti rusku a spojila by se s Evropou, která by vyhrála nad Afrikou. Potom by Rusko bylo zničený a čína by ze strachu a výhružek z Atomové bomby kapitulovala a Asie by byla ,,Evropskou kolonií'' dokud by nevypukla vzpoura. Potom by Asiati zaůtočily na Evropu ale Amerika by všechny své jednotky poslala do bitev a na Asiii by shodila Atomovku. Evropa by mezitim podporovala Afriku a vvytvořila by se celosvětová mezinárodní Federace, ve které by mělo ustanovené hlavní pravidlo: ,,celosvětový mír. Asie by padla podruhé a z Asie by byli vyhnáni obyvatelé a začal by se vytvářet největší lesný prostor na světě kvuli škodlivím ,,splodinám z války. Mezitim by Amerika vyvynula tak technicky vyspělou loď, která by leťela na Mars a tato planeta by se zároveň začala osydlovat.

To je můj názor na 3. světovou válku a pozní budoucnost.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Rinčanie zbraní síce je, ale verím, že ten nukleárny gombík nikto nestlačí. Načo hneď strieľať, keď pekne z pohodlia svojho kresla možno vládnúť národom cez peniaze.
Ako hovorí Barbakan – obchodná vojna už je…
Trvá už stáročia, tisícročia, ešte sa nezastavila, akurát herci sa menia…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Oficiální stanovisko, které slyším již několik let je, že na válku se nemusíme připravovat, a že nám 15 nic nehrozí. Co k tomu dodat ?!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ar

Ve válce jsme už několik let a ne jen finanční,ale se zbraní v ruce. Sice jde v těchto válkách především o finance, ale „oficiálně“ jde o pomoc civilstům.
Protže válka není na našem uzemí, máme pocit , že neválčíme.
Jestli se válka přenese i do Evropy? dříve nebo později určitě, bohužel lidstvo to jinak ani řešit nedokáže a pro mnohé to je dobrý biznis. Jestli se toho dožijeme? Tak to nikdo neví. Rohodně bych se toho dočkat nechtěl i když situace ve světě tomu nahrává.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

DDarent,už jsem četl pěkně šílený teorie,ale ta Tvá,je opravdu na špici.Ale líbí se mi.Jinak si myslím,že žádná další světová válka nebude.Přece si ti,co s námi na té velké, celosvětové šachovnici manipulují,nez­likvidují své figurky.Tedy alespoň ne moc rychle.Takže,válka nebude.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek