slipknotak

Hrozí podle Vás světu další světová válka ? S ohledem na dnešní politické a jiné situace…

Same katastrofy a revoluce, amerika a jine nejvyspelejsi staty se pletou do valky v rozvojovych zemich, hospodarska krize, terorismus…jak to tak vypada tak to muze vyvrcholit dalsi svetovou valkou co myslite ? protoze lide jsou nepoucitelni co si budem rikat…

Nejlepší odpověď
anonym

Já si myslím,že ta válka už je,ale není to se zbraní v ruce,ale s penězi!

Další odpovědi
DDarent

Bylo by zajmavý kdyby se bojovalo.....
Rusko VS Asie
Evropa VS Afrika
Amerika by byla proti rusku a spojila by se s Evropou, která by vyhrála nad Afrikou. Potom by Rusko bylo zničený a čína by ze strachu a výhružek z Atomové bomby kapitulovala a Asie by byla ,,Evropskou kolonií'' dokud by nevypukla vzpoura. Potom by Asiati zaůtočily na Evropu ale Amerika by všechny své jednotky poslala do bitev a na Asiii by shodila Atomovku. Evropa by mezitim podporovala Afriku a vvytvořila by se celosvětová mezinárodní Federace, ve které by mělo ustanovené hlavní pravidlo: ,,celosvětový mír. Asie by padla podruhé a z Asie by byli vyhnáni obyvatelé a začal by se vytvářet největší lesný prostor na světě kvuli škodlivím ,,splodinám z války. Mezitim by Amerika vyvynula tak technicky vyspělou loď, která by leťela na Mars a tato planeta by se zároveň začala osydlovat.

To je můj názor na 3. světovou válku a pozní budoucnost.

led

Rinčanie zbraní síce je, ale verím, že ten nukleárny gombík nikto nestlačí. Načo hneď strieľať, keď pekne z pohodlia svojho kresla možno vládnúť národom cez peniaze.
Ako hovorí Barbakan – obchodná vojna už je…
Trvá už stáročia, tisícročia, ešte sa nezastavila, akurát herci sa menia…

suaeda

Oficiální stanovisko, které slyším již několik let je, že na válku se nemusíme připravovat, a že nám 15 nic nehrozí. Co k tomu dodat ?!

Ar

Ve válce jsme už několik let a ne jen finanční,ale se zbraní v ruce. Sice jde v těchto válkách především o finance, ale „oficiálně“ jde o pomoc civilstům.
Protže válka není na našem uzemí, máme pocit , že neválčíme.
Jestli se válka přenese i do Evropy? dříve nebo později určitě, bohužel lidstvo to jinak ani řešit nedokáže a pro mnohé to je dobrý biznis. Jestli se toho dožijeme? Tak to nikdo neví. Rohodně bych se toho dočkat nechtěl i když situace ve světě tomu nahrává.

tom004

DDarent,už jsem četl pěkně šílený teorie,ale ta Tvá,je opravdu na špici.Ale líbí se mi.Jinak si myslím,že žádná další světová válka nebude.Přece si ti,co s námi na té velké, celosvětové šachovnici manipulují,nez­likvidují své figurky.Tedy alespoň ne moc rychle.Takže,válka nebude.