Michal Kole

Hrabete se taky v popelnicích? Co jste zajímavého našli ?

Nejlepší odpověď
bolak

Já ted ne, ale jednou kolem 4 ráno sem šel něco vyhodit a přistihnul sem souseda jak se rochní uvnitř.

Tvrdil že mu tam spadly klíče.
Zřejmě mu tam padaly dost často, protože od té doby jsem ho tam vídal každej tejden několikrát.

K Vánocům jsem mu pak do schránky koupil fungl novej kroužek na klíče, ale myslím že to nepochopil…

Další odpovědi
briketka10

o Vánocích, když jsme vyhodily balící papíry a v nich byl dárkový kupon na 500.-Kč jé to nám bylo pěkně trapně, protože se popelnice měly druhý den vyvážet a už stála na svém stanovišti..
se sestrou jsem tam šla večer jak poslední bezdomovec a hrabaly se v těch papírech a našly hurá, takže další dárek pod stromeček jsem si vlastně vyhrabala z popelnice a jak jsme se tomu doma pak nasmály, jestli nás někdo pozoroval :)

anonym

Jak „taky“ ? Nehrabu se ani ve své popelnici ,natož v cizích…:D

Drap

Dnes už jsou lidi svině,a nic pořádnýho nezahodí. To dříve, to bývaly časy.

Sůwa

Ne, že bych přímo hrabala, ale tady kolem jsou „lepší lidi“, tak vyhodí úplně novou věc, co má třeba jen rozbitý zip. Nejlepší úlovek ale mám z odpadkového koše na stanici tramvaje – úplně nepoškozenou teletinu. Teprve když jsem si ji hodila přes rameno, všimla jsem si závistivých pohledů kolem. Zájemců tam zřejmě bylo víc, ale neměli dost odvahy 🙂.

led

Zviazané noviny ´Pravda chudoby1925´. Po prečítaní mám pocit, dnes sa nedeje nič nové, veď už vtedy písali o našej súčasnosti.
Doplňuji:
ale neboli v popelnici, boli pekne slušne položené vedľa.

anonym

Jednou jsem se v ní hrabala, ale ve své. Dcera ztratila náušnici a potom jsme přišly na to, že když vysávala, něco vysavač „nechtěl“ vysát. Takže jsem musela potom najít vyhozený pytlík z vysavače. Náušnice v něm opravdu byla.

Lakeysha

Zatim jsem naštěstí neměla tu potřebu ani z důvodů omylného vyhození něčeho, ani z důvodu nedostatku financí. V bankovkách se sice vážně nekoupu, ale tohle ještě zase nemám zapotřebí…

pizlicka

s bratrem,kdyz jsme jako deti,a jezdili k babicce na prazdniny,tak tim muj bratr travil vetsinu casu.zameroval se na vyhozene skolni brasny,kde nachazel vzdy zapomenute penize.no jo,tenkrat se zloutenky tak az moc nebal.ja na to nemam zaludek,a ani trpelivost,hledat neco a ani nevedet co.ale nekdy,kdyz vidim vyhozene pekne obleceni na viku popelnice,me ruka svedí.pak si reknu,on si to nekdo vezme,kdo to opravdu potrebuje.nad hrabanim se nepozastavuji,ma kamaradka je nadherna zena,jak princezna,a ta tedy hrabe,nenapadne,to koukam!a pak jeste vic koukam,co uzitecneho vse najde.

huxa

Jednou jsem se hrabal přímo ve městě všem na očích, když jsem stratil mobil a napadlo mě, že sem jej omylem vyhodil do koše… bylo to dost nechutné, protože tam byl třeba schnilý chleba, …
jinak se moc neprohrabuju v popelnicích, zde jsou lidi svině a nic dobrého nevyhazují :D ale kontejnery na plasty jsou někdy dost dobrým stanovištěm. daleko lepším jsou ale popelnice na elektroniku či sběrný dvůr. Zde jde najít moc cenností, někdy stačí vyměnit baterka, jindy display, jindy někde spájet spoj a olalá, je nový mobil :) někdy, když jej rozjdeš zjistíš, jaké prase jej vlastnilo (fotky, porno, PIN kódy, … :D )