Zulda08

Objednával jste si někdo někdy darkové koše z internetu? Oplatí se to? V jakém stavu to k Vám došlo?

Ahoj, zajímalo by mě, zda jste si někdo někdy objednával darkové koše z internetu? Oplatí se to? V jakém stavu to k Vám došlo?

Odpovědi
dejavu

To už patrně nestihne ani dojít. Je lepší zajít do samoobsluhy, nabrat pochoutky, které jsou podle gusta obdarovaného a zabalit je do pěkné krabice, která je mnohem skladnější, levnější a praktičtější, než koš, se kterým nikdo neví, co pak. Když se krabice přebalí papírem a mašlí, též vypadá pěkně. Pokud trváte na koši, v balícím centru v supermarketech vám to do něj za nekřesťansky drahý peníz zabalí.

gecco

Opravdu se ti jako dárek pozdává dárkový koš??
Já jeho koupi někomu vždycky považoval za naprosté zoufalství – v mé paměti se pojí s bezradností funkcionářů nějakého ´orgánu´, čím obdarovat jubilanta, o němž dotyční naprosto nic nevědí…
:-O
Není lepší jako dárek koupit něco cíleného, něco, co obdarovaného (nebo dárce) nějak charakterizuje – a ne zplácaninu bůhvíčeho se obchodník potřebuje zbavit…
😉
A jestli to ve finále zabalíš do koše nebo krabice a nebo třeba batohu je – podle mne, to méně podstatné.

filkas

Osobně jsme jednou objednávali naši nadřízené dárkový koš z darkovna.com a popravdě jsme k vyzvednutí použili uloženku co si tak matně vybavuji :) Myslím si, že se to oplatí v tom smyslu, že nemusíš nikam chodit, stačí to zadat na internetu a pak si jen vyzvednout nebo zvolit to, že ti to doručí až do domu :) A stav doručení? :) Vše bylo v pořádku :)

Kristynka88

Já jsem zase byla obdarována dárkovým košem, který byl pořízený z internetu, jak jsem se dozvěděla. Donesl mi ho teda kurýr a koš byl v naprostém pořádku.

vilik63

Původně jsem chtěla, ale když jsem viděla poměr obsah-cena, půjčila jsem si košík, nakoupila dobrůtky všeho druhu, zabalila do celofánu s mašlí a vyšlo mě to tak na slabou polovinu