Beny

Co jste ??

Nejlepší odpověď
quentos

mám 1 sestru xD

… co jsem? magor ;{)>

v souvislosti s anketou tedy asi sourozenec, jestli to tak bylo myšleno.

Další odpovědi
Drap

mám 1 bratra :)

Žádní rodiče, jeden bratr, jedna manželka, dvě děti, tři vnuci…stačí ?

VampGirl

jsem jedináček :P

Někdy si říkám bohudík, jindy bohužel… :D

tom004

mám 1 bratra :)

Pohoda.

IK

mám 1 sestru xD

🙂 Jsem spokojená, nechci o ni přijít a víc sourozenců bych nechtěla. Je super.

briketka10

mám 1 sestru xD

mám 1 sestru dvojče 😁, 1 synovce, rodiče už žádné, ale 1 tetu v Pardubicích a 4 tetičky, 2 strýce, móc bratranců a sestřenic na Moravě od taťky..
tak jsem co ?? moc spokojená mám kam jezdit do Jedovnice na chaloupku, sklípku do Svatobořic – Mistřína..
čekáme na svatbu v Kyjově a ta bude velkolepá !! bratránek náš milovanej no konečně..

Jikra

jsem jedináček :P

teracora

mám 1 sestru xD

Asi tedy ;)

pizlicka

mám 1 bratra :)

anonym

mám bratra a sestru :*

Moc nerozumím otázce, co jsem nevim. Mam 2 sestry a jednoho bráchu. Takže tam pro mě chybí políčko, dal jsem to nejbližší.

Všeználek

mám 1 bratra :)

:)

Heřman

jsem jedináček :P

Jsem adoptovaný tak nevín.

jendahun

mám bratra a sestru :*

Mám sestru a tři bratry.

venkovan

jsem jedináček :P

Ale vyber si.
Buď jsem jediný nejstarší, nebo jediný prostřední nebo jeden mladší, … potomek svých rodičů.

Hykam

mám 1 bratra :)

poa.li

mám bratra a sestru :*

Nám bratra a sestru. Jsem bratr, syn, synovec, bratranec, strýc, prastrýc..

DusanOrlik

mám 1 bratra :)

verunka483

mám 2 bratry :)

Adelaide282

mám bratra a sestru :*

lucille

mám 1 bratra :)

klarkao

mám 1 sestru xD

mladší, ale občas je to fakt záhul…:)

lenka.seda

mám 1 sestru xD

Mám tři sestry, ale jen jedna je vlastní…