seraphico

Proč mi nejdou spustit aplikace?

Mám Honor 10 Lite a některé aplikace (internet banking, rondo, booking.com) se mi po kliknutí na ně načítají a po pár vteřinách spadnou. Během načítání se mi v notifikacích objeví tato zpráva:

https://serap­hico.rajce.id­nes.cz/Honor/14401789­67

Je to ale jenom opravdu na zlomek vteřiny. Je to tak rychlé, že se na ni nedá stihnout ani kliknout. Poté aplikace spadne. Některé aplikace ale fungují (idos, t-mobile). Paměť i RAMka nejsou plné a telefon nemá root. Nevíte co s tím? Potažmo jestli je ta aplikace HwHiAIDSengine pro chod telefonu důležitá?

Ps: Díky Edisonovi za upozornění :)

Odpovědi
Edison

Kde je otázka? Na co asi je pole pro OTÁZKU???

Alesh

Co zkusit zálohovat data a resetovat do továrního nastavení?

anonym

Ahoj seraphico, zkus v nastavení kliknout na ,,Aplikace” a najít tam v seznamu ty, které ti nefungují a pak u nich vymazat mezipaměť. Pokud stále nepůjdou odinstaluj je a znovu nainstaluj.