jirka F

Hledáte stránky, videa na netu i v cizím jazyce?

Já občas ano a někdy toho najdu pomalu více než kdybych hledal v češtině.

ps:Anketu nebudu vkládat, protože už jsem unavený.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Ano, nejvíc v angličtině, ale v posledních pár letech významně narostl i ruskojazyčný podíl. Jak píše quentos – český obsah je příliš chudý. :(

Další odpovědi
quentos

Jistě. Český web často nemá dostatek informací, které potřebuju, a jako příležitostný překladatel se bez angofonního webu neobjedu.

ivzez

Ano, hodně informací hledám v německých a rakouských webech.
Asi 55 % u nás, zbytek v němčině.

Občas se nevyhnu angličtině, ale ta „mi dá moc práce“.

Kepler

Málokdy. Dávám přednost pohodlnosti a srozumitelnosti.