zaphod2

Hledám informaci o minci one dollar rx. Děkuji

oral a nad nim v kroužku r s prodlouženou nožičkou kterou protíná had tak,že tvoří x. nad nimi je 7 hvězdiček. rub mince tvoří velký,už popsaný rx.

Odpovědi
Zehy

Je důležité zjistit rok a zemi odkud mince pochází a pak ji vyhledat v německém katalogu všech mincí světa World coins kde zjistíte i cenu mince. Katalogy jsou většinou po 100 letech, takže např. 1600 – 1700, ale jsou drahé takže je lepší stáhnout z netu. Pokud si i tak nevíte rady s určením, tak pošlete bližší info o rubu a líci,včetně všech nápisů, i nápisů na hraně mince a vyobrazení, dále z jakého kovů mince je pokud víte.