aduska111

Nevíte jak se jmenuje tento film?

Opravdu moc se snažím tenhle film najít, ale bohužel jsem ho viděla v televizi už před dlouhou dobou a pamatuju si jen určité scénky. Pamatuju si že do jedné třídy černých dětí přijela nová učitelka a měla tam svůj kroužek (něco jako občanka) kde ty děti nechtěli spolupracovat ale nějak se jí to nakonec podařilo a děti začaly vyprávět svoje příběhy např. že kluka mlátí otec (a byly tam i takové scénky) a potom si živě pamatuju jedinou scénku, že se jich ta učitelka zeptala jestli už je někdy jejich otec zneužil, jestli ano tak ať se přihlásí a přihlásila se asi polovina holek a pak se zvedl jeden kluk a řekl že jde toho otce jedné holky zmlátit. Bohužel asi už nepamatuju jak to dopadlo ale vím že to byl žánr psychologický. Vím že moje popisování stojí za nic,ale byla bych moc ráda kdyby se ten film objevil. Hledám ho už strašně dlouho

Odpovědi
Pájo

Jen zkusím http://www.csfd­.cz/film/205945-tancim-abych-zil/