kotě07

Poradí někdo? Sháním nějaký dobrý film… (spíš komedii a animák)

Dobré ráno!
Sháním nějakou komedii, ve stylu moderní popelky, pravé blopndýnky a takových těch romantických komediích… Ve stalu Královny ročníku… Můžete poradit třeba i z vlastních zkušeností… Jinak třeba i animované filmy, jako třeba madagaskar, auta, planeta 51… To zas kvůli sestře.
Za odpovědi mooooc děkuji!!!

Nejlepší odpověď
fablen

Divoké kočky

Další odpovědi
arygnoc

Třeba Mravenec Z.
Klasická pohádka o dobru a zlu.

Mne osobně fascinuje začátek:
Mravenec (hrdina filmu) sedí u psychoanalytika a říka, že trpí pocitem stracenosti v davu.

No není to úžasná myšlenka?

Mišús_ik

Romantické : Na sv. Valentýna , Hádej kto , Trínáctka, Hudbu složil slova napsal , Vrahúni, Záložní plán , Hairspray ,Válka nevest, Diabolská svokra,
Animované : Hore, Já padouch , Princcezná a žaba, Jak vycvičiť draka .

tempona

Co takhle Super náhradník (http://www.csfd­.cz/film/206788-super-nahradnik/) nebo Žába k zulíbání, Deník Bridget Jonesové, Žbluňk, Něco na té Mary je, z animáků bych doporučila Dobu ledovou, Simpsonovi ve filmu, Karcoolku, Kungfu pandu, Jak vycvičit draka