Braník

sháním písničku z filmu láska je láska

jedná se mi o písen,kdy ten kluk s tou slepou dívkou seděli u ohně a on hrál pro ni na kytaru,
předem děkuji
B
Doplňuji:
film mě dost dojal,jelikož jsem tak dost dobře udělaný film na české televizi dlouho neviděl,
ocenil jsem především herecké výkony té slepé dívčiny a jejího kamaráda gaye,stejně tak jejího přítele snědé pleti

Nejlepší odpověď
Bedy

To je písnička od Jarka Nohavici
Doplňuji:
Jo, je to Kometa… promiň, zapomněl jsem na to.

Další odpovědi
Deli

Nádhernej film, viděla jsem už několikrát. Simona Stašová je tam taky úžasná 🙂
Písnička bohužel nevím.

marci1

Nohavica ji zpívá česky i polsky. Nádherná věc.

Bedy

Jo, jo… 🙂