pomeranč123

Hledám brigádu z okolí Bystřice nad Pernštejnem, pomůžete?

Ahoj jmenuji se Martin, je mi 14 let a hledám brigádu. Důvod je jednoduchý – jelikož za nedlouho pojedu na intr a nemám si co s sebou vzít a nechci se tam nudit, a tak si chci koupit notebook. Nechci škemrat rodiče tak si to chci sám odpracovat. Brigádu potřebuji někde z okolí Bystřice nad Pernštejnem.
Byl bych moc rád, kdyby na tohle někdo odpověděl, teda nějak aby mi to pomohlo. Pokud by to nevadilo, tak by s semnou šel i pravděpodobně kamarád. Jezdil bych i pravidelně, a odměna aby za něco stála. DĚKUJI MOC!
Email: mastimzak@seznam.cz

Odpovědi
Drap

Pracovat ve 14 je v tomto státě nelegální. Jedině si domluvit něco u známých

quentos

Tak to máte smůlu, ve 14 letech vás nikdo legálně nezaměstná. Kdybyste použil zdejší našeptávač, měl byste odpověď hned.
Řekněte si rodičům a nabídněte jim na oplátku pomoc v domácnosti.
Nechcete-li se nudit na intru, což takhle si pořídit průkazku do knihovny? Je to citelně levnější.