Minas

Grip, anebo power banku na zrcadlovku?

smrt každého fotografa, dá se jet na power banku, když budu nátáčet zrcadlovkou? (Canon)
Přemýšlím, jestli si nekoupit grip, aby mi baterka déle vydržela, ale power banka mě také láká, jaké jsou vaše zkušenosti? Co byste mi spíše doporučili? (prosím odpovídejte jen ti, kteří máte zkušenosti s focením – har har, kuřátko a spol.)

Mosoj.. kdybys byl znalý, tak bys pochopil, že natáčení zrcadlovkou je velmi dobré, plno lidí s ní natáčí, protože má skvělý obraz, a ne jako obyčejné kamery, kde ten obraz stojí za starou bačkoru. Dnes každý natáčí na zrcadlovku a vědí moc dobře proč. Příště si něco zjisti a pak kecej.

Odpovědi
setapouch

Powerbanka se pripojuje pres kabel, grip napevno. Za mne jednoznacne vitezi grip, protoze neplanda.

mosoj

Natáčet zrcadlovkou, je jako si koupit Ferari a jezdit ním do práce. Na chlubení ale dobré.

MacinaN

Ono to dost záleží na tom, co máte za fotoaparát, ale obecně si myslím, že grip je lepší volba. Zvlášť pokud zrcadlovku používáte na natáčení, tak se ta přidaná váha určitě hodí. Já mám třeba doma malou bezzrcadlovku od Sony, ke které se snad grip ani koupit nedá. Baterie v ní bohužel moc nevydrží, takže nemám jinou možnost, než u ní mít v brašně schovanou i powerbanku. Mám takovou malou solární z https://www.po­werbankasolar­ni.cz/ a bohatě to stačí.