Renikled

Granule pro psa, které kupovat? které jsou zdravé?

Odpovědi
nyjono

Doporučuji ND.

kodl67

Bez obilovin a co největší podíl masa.Já kupuju např.Wolf's Mou­ntain

Broukk

Pro psa podle mě, i veterináře, co jsem to s ním konzultovala tak krmivo https://krmivo-brit.cz/cs/brit-premium-by-nature, které obsahuje půl pytle masa a pro psa veškeré důležití živiny, mimo jiné i lososový olej.

Bob2

Zdravím, mohu doporučit Brit premium, jsou z kvalitních kousků masa a nejsou plné nezdravých přídavků. Za mě velká spokojenost!

Renatka2

Bob2 – Můžu se zeptat na nějaké doporučení odkud nakupovat?:) Děkuji

Bob2

Ahoj, jasně Kupuju je tady: veterinarydiets.cz

Renatka2

Děkuji, vyzkouším:)